Kemer ulaşım

Yurtiçi turları için bölge tanıtımları yaptığımız sitemizin bu sayfa konusu; Kemer ulaşım seçenekleri ve kemer ulaşım alternatifleri.

Kemere nasıl gidilir ? sorunuzun cevabı; için 2 alternatif mevcuttur. Akdeniz’in en tercih edilen turizm bölgelerinden biri olan Antalya Kemer ulaşım; karayolu ve denizyolu olmak üzere 2 seçenektir.

Antalya merkezine 43 km uzaklığı Kemer’e Antalyadan düzenli olarak ve sıklıkla hareket eden ulaşım araçları vasıtası ile yaklaşık 1 saatlik orman, deniz ve dağ manzarası eşliğinde varılabilmektedir. Özel araçlar ile ise bu süre yarım saat kadar sürmektedir. Antalya Muğla yolu olan D 400 Anayolu şu anda bölünmüş ve 4 şeritli bir yoldur. Turistik yatlarında seferler yaptığı Kemer denizden de eşsiz koyları ve görülmeye değer manzaraları ile unutulmaz anlara tanıklık eder.

Yurtiçi tur fırsatları sunduğumuz sitemizin diğer sayfalarında yer alan kemer tarihi ve kemer de görülmesi gereken yerler ile kemer tarihi yerleri ve tarihi mekanları başlıklı yazılarımızı da inceleyerek Kemer hakkında daha kapsamlı bilgiler edinebilirsiniz.

Yurtiçi turlar ile ülkemizde gezebileceğiniz ve görebileceğiniz turistik ve tarihi alanlar ile milli parklar hakkındaki tanıtımlarımız devam edecek olup yurtiçi tatil programları yapanlara sayfalarımızı takibe devam etmelerini öneririz.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.