Erken rezervasyon

Erken rezervasyon; Sezon öncesinde,  tatil programı için yer ayırtma sistemidir. Erken rezervasyon kampanyaları ile oteller ve tatil köyleri için ucuz konaklama imkanı elde edilir. Ayrıca uçak biletleri alımında ve araç kiralama işlemlerinde de ciddi oranlarda indirimler için hak kazanılır.

Yurtiçi tur şirketleri tarafından düzenlenen 2017 erken rezervasyon fırsatları için yurticiturlari.org sayfalarımızı incelediğinizde pek çok turizm şirketi tarafından düzenlenen kampanyaları görüntüleyebilir ve ilgili linklerden bu kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Yurtiçi tatil programları için acaba nereye gitsem düşüncesinde olanlar için çok cazip öneriler sunulan sitemizden; 2017 erken rezervasyon kampanyaları ile Antalya, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Kıbrıs gibi hemen hemen tüm gözde tatil merkezlerinde ucuz tatiller için fırsatları takip edin.

Bilindiği üzere erken rezervasyon otelleri yıllık konaklama oranlarında hedeflenilen müşteri kapasitesini garanti altına almak niyeti ile bu kampanyalara iştirak ederler. Böylece yıl sonu envanterlerinde hesaplanacak olan yatak kapasitesi doluluk oranlarının garanti altına alınması amaçlanmaktadır. Sezon zamanı çok daha yüksek fiyatlar ile yapılacak konaklama bedelleri için öngörülen yıllık maaliyetler hesaplanarak bir sezon zamanına göre avantajlı sayılabilecek konaklama fiyatları çıkartılır. Bu avantajlı fiyat ile sezon öncesinden tespit edilecek tarihlerde konaklamayı taahhüt eden müşteriler erken rezervasyon indirimleri için hak sahibi olurlar.

Erken rezervasyon ile konaklama yapılması hem müşteri, hem tur şirketleri hem de konaklanacak olan tesisler için maliyetlerin önceden hesaplanması bakımından önem teşkil etmekte ve ciddi karlılıklar sağlayabilmektedir. Böylece gelir gider tabloları için ön görü yapabilmek daha kolaylaşmaktadır. Sezon içinde acaba konaklama için yer olur mu?  olmaz mı ? benzeri sıkıntılar olmaksızın, konaklama için ciddi fiyat indirimler de alınmış olarak müşteri için yeri hazırdır. Şirket için ise; yıllık hedeflediği müşteri kapasitesi oranının kesiklik sağlaması, konaklama yapılacak tesis ile yapılacak anlaşmalarda kendisine önemli kazançlar sağlayacağından özellikle tercih edilen rezervasyon modelleri arasındadır. Konaklama yapılan turistik tesisler için ise başta da belirttiğimiz üzere yıllık doluluk oranlarının tam kapasiteye ulaşmasının sağlanabilmesi için erken rezervasyon özellikle tercih sebebidir.

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde hizmet sunan  oteller ve  tatil köyleri ile anlaşmalı yurtiçi tur firmaları tanıtımlarını sayfalarımızdan takip ederek erken rezervasyon otelleri ve erken rezervasyon tatil köyleri için yüksek oranda konaklama indirimleri için hak kazanabilirsiniz.

Erken rezervasyon sigortası sizleri olası bir aksilik durumunda iptal olan tatil programınız için ceza ödemekten koruyan bir sigortadır. Erken rezervasyon sigortası hakkındaki yazımızı da ekli linkten inceleyebilirsiniz.

Ayrıca; Erken rezervasyon uçak biletleri için de önemli oranlarda indirimler kazanmanızı sağlamaktadır. Türk Hava yolları, Pegasus hava yolları gibi pek çok havayolu şirketi düzenledikleri dönemsel kampanyalar ile önceden satın alınan biletler için promosyonlar düzenlemektedir. Bu promasyon kampanyaları ile erken rezervasyon uçak bileti ucuz seyahat imkanı sağlar.

Tatil için erken rezervasyonu tercih edenlere şimdiden keyifli tatiller dileriz.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.