Dalyan Resort ve Dalyan Resort Spa

Yurtiçi turları ile gezi programları yapanlara Dalyan otelleri arasında önereceğimiz Dalyan Resort ve Dalyan Resort spa tesisleri hakkındaki yazımızı sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Dalyan çayı‘nın kenarında Akrapol ve Kanos Kaya Mezarları manzarasına hakim bir nokta da yeralan Dalyan Resort, Dalyan‘ın tek ” özel belgeli” otelidir. Dalyan Resort‘ta sauna’dan hamam’a, fitnes salonu’ndan tenis kortu’na kadar herşey mevcuttur. Süit ve odalarda rahat, konforlu konaklamalar için her tür ayrıntı düşünülmüş olup, lobiden ya da oda kapınızdan çıkar çıkmaz karşınızda mavi ve yeşilin tonlarının zengin armonisi uzanmaktadır. Karşınızda Kaunos’un büyük Akrapol’ü dev bir kaya anıtı gibi yükselmektedir. Başınızı hafif sağa çevirdiğinizde, Kaunos Kaya Mezarları‘nın mistik etkileşimler yaratan görüntüsü ile karşılaşırsınız. Bulunduğu bu muhteşem konumu ile Dalyan‘ı ziyaret eden yerli ve yabancı turistleri ve bölgeye yurt içi turlar ile gelenlere çok şık bir konaklama mekanıdır.

Dalyan Resort Spa butik tesis olarak konuklarına kapılarını açmaktadır. Dalyan Resort‘un bitişiğinde yeralan Dalyan Resort Spa likya mimarisi’nden esinlenmiş yapısı doğal ve tarihi çevre ile uyum içerisindedir. Geniş bahçesi, yüzme havuzu, restoran ve dinlenme alanları çok ferahtır. Dalyan balıkçılık tutkunlarına eğlenceli ve keyifli anlar yaşatan zenginliğe sahiptir. Dalyan Resort Spa önündeki iskele ise balıkçılık sevenlere benzeri kolay bulunmaz bir zenginlik sunar. Burada oltanıza balık yerine Dalyan’ın simgesi haline gelmiş olan mavi yengeçler de takılabilir.

Dalyan Resort Spa tesislerinde 200 kişilik toplantı salonları mevcuttur.

Aynı zamanda Dalyan Resort Spa tesisinde; Türk hamamı, sauna, buhar ve masaj odalarıyla, organik bakım ürünlerinin kullanıldığı bir spa yaratılmıştır. Mavi ile yeşilin tonları, rengarenk açan Akdeniz çiçekleri, serin gölgeli ağaçlarla bezeli bahçedeki havuz kobal mavisidir. Bir çok sebze, zeytin, zeytinyağı ve nar suyu karşıda, Kaunos‘a ev sahipliği yapmış “Türkiye’nin 4. Organik köyü” ilan edilen Çandır’daki organik bahçelerden gelmektedir.

Dalyan tarafına yurtiçi tatil programları ile gidecek olanlara güven ve huzur içinde konaklayabilecekleri bir tesis olarak Dalyan Resort ve Dalyan Resort Spa tesislerini önerebiliriz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.